Skip to main content

Nye montéhester i august 2011

I august har det blitt kvalifisert 59 nye montéhester; 36 varmblods og 23 kaldblods har gått godkjent montéprøveløp.

Blant dem har flere allerede avlagt sin løpsdebut, og spesielt Kick Off Laser imponerte til seier på 14,1a/1609 meter på Bjerke Travbane i midten av måneden.
Sterk Odd og Ysvink debuterte også med seier etter å ha avlagt prøveløp i august.

Hester som har debutert etter prøveløpet:
Kick Off Laser (Bjerke 17/8 - 1.pl. 14,1a)
Sterk Odd (Leangen 22/8 - 1.pl. 27,2)
Ysvink (Drammen 30/8 - 1.pl. 16,1a)
Voje Spik (Östersund 19/8 - 3.pl. 28,2 & Leangen 22/8 - upl. 30,4)
Rozmarin (Klosterskogen 22/8 - 4.pl. 17,9a & Drammen 30/8 - 4.pl. 18,3a)
Navigator (Biri 26/8 - 5.pl. 18,6a)
Blue Question (Drammen 30/8 - 5.pl. 19,1a G)
Blue Piper (Klosterskogen 22/8 - upl. 21,6a)
Juvel Svarten (Jarlsberg 21/8 - dg)
April Gnist (Jarlsberg 21/8 - dg)
Neon (Drammen 30/8 - dist.)
Nico Amour (Drammen 30/8 - dist.)

 Alle hester med godkjent montéprøveløp i august

Dato Bane Start nr. Hest Grunnlag  Rytter Dist. Saml. tid Km. tid
01.08  Leangen 2  Mombasa Vu 130.500,-  Lisa Ranita Johansen 2140 2:54,2 21,4
01.08  Leangen 3  Pegisabell 170.350,-  Anne Lene Aursand 2140 2:54,6 21,6
01.08  Leangen 4  M.S. Barbiegirl 44.586,-  Anne Guro Dahle 2140 2:56,6 22,5g
01.08  Leangen 1  Zylona Z. (NL) 92.540,-  Ragnhild Bjørnbeth 2140 2:56,9 22,7g
01.08  Leangen 6  Voje Spik 969.860,-  Anne Mette Berg 2160 3:15,2 30,4
01.08  Leangen 7  Eikson 559.321,-  Kjærsti T. Rødsjø 2160 3:23,1 34,0
01.08  Leangen 5  Skjeggemina 210.550,-  Veronika Bugge 2160 3:27,7 36,2
02.08  Forus 1  Smooth Moves (US) 2.945.320,-  Kristine Kvasnes 2040 2:36,9 16,9
03.08  Bjerke 3  Navigator 203.500,-  Liv Pedersen 2140 2:48,7 18,8
03.08  Bjerke 2  Boreas (DE) 589.000,-  Silje Hogner 2140 2:51,5 20,1
03.08  Bjerke 4  Tapio 622.500,-  Henriette H. Langset 2160 3:21,7 33,4g
05.08  Momarken 2  Ottilia Tamsen (DK) 58.292,-  Mina Haug 2140 2:56,0 22,2
05.08  Momarken 3  J.S. Sensation 751.584,-  Line Gundersen 2140 2:56,3 22,4
05.08  Momarken 1  Memory Rush (DK) 117.933,-  Monica Haugen 2140 2:57,0 22,7
05.08  Momarken 6  Juvel Svarten 38.525,-  Johanne Ulrica Øveraasen 2160 3:23,9 34,4g
07.08  Sørlandet 2  Rozmarin 140.000,-  Lene V. Rørvik 2140 2:51,8 20,3
08.08  Klosterskogen 4  April Gnist 141.832,-  Elsie Hafskjold 2120 3:18,1 33,4
08.08  Klosterskogen 3  Bleikli Vinter 91.500,-  Cecilie Jensen 2120 3:32,6 40,3
09.08  Forus 1  Mixen 1.012.000,-  Kristine Kvasnes 2040 3:10,9 33,6
09.08  Momarken 1  Kick Off Laser (DK) 468.500,-  Mette R. Nyløkken 2140 2:48,8 18,9
09.08  Momarken 2  Disasterinmydream (S) 38.163,-  Mina Haug 2140 2:50,0 19,4
09.08  Momarken 4  Findal Kongen 161.000,-  Silje Hogner 2160 3:27,7 36,2g
10.08  Bjerke 3  Little Jack 165.700,-  Liv Pedersen 2140 2:50,2 19,5
10.08  Bjerke 2  Blue Piper 121.000,-  Siv Emilie Løvvold 2140 2:50,9 19,9
14.08  Sørlandet 1  Blue Question 175.500,-  Malin Berås 2140 2:58,0 23,2
14.08  Sørlandet 2  Trym 375.500,-  Susanne Ohme 2160 3:19,5 32,4
14.08  Bodø 2  Bruntespenter 134.756,-  Stine Marlen Bendiksen 2120 3:36,9 42,3
15.08  Leangen 2  Sterk Odd 508.157,-  Anne Dalshaug 2160 3:22,9 33,9
16.08  Drammen 1  Valencia Newport (DE) 115.582,-  Kathe Bermingrud 2100 2:55,0 23,3g
16.08  Forus 3  Spang Spenter 456.700,-  Anette Veggeberg 2060 3:08,7 31,6
18.08  Bergen 2  Espeset Frøya 130.800,-  Victoria Steine 2100 3:26,4 36,2
18.08  Bergen 4  Carolina K. 89.000,-  Charlotte Steine 2100 3:22,1 38,3
19.08  Biri 1  Country Ride 303.500,-  Liv Pedersen 2100 2:45,3 18,7
19.08  Biri 3  Grand Madam Ruth 194.000,-  Stine Aftret 2100 2:46,9 19,5
19.08  Biri 2  Moonlip Augustinu 225.800,-  Monika Kleppe 2100 2:48,2 20,1
21.08  Jarlsberg 6  Deliberate Vision 288.250,-  Lene Nilsen 2100 2:47,6 19,8
21.08  Jarlsberg 2  Wega Laylock 235.500,-  Josefine Eilertsen 2100 2:47,6 19,8
21.08  Jarlsberg 7  Ysvink (NL) 211.223,- Cecilie Jensen 2100 2:50,2 21,0
21.08  Jarlsberg 1  Ranger Augustinu 43.000,-  Egle Kochanauskaite 2100 2:52,0 21,9
21.08  Jarlsberg 5  Neon (DK) 115.940,- Monica Borge 2100 2:52,6 22,2
21.08  Jarlsberg 4  Nico Amour 3.500,-  Elsie Hafskjold 2100 2:56,8 24,2
21.08  Jarlsberg 9  Dag 328.000,-  Johanne Ulrica Øveraasen 2120 3:15,7 32,2
21.08  Jarlsberg 10  Tronstuelden 344.350,- Siv Emilie Løvvold 2120 3:15,8 32,4
21.08  Jarlsberg 11  Aaby Borken 117.500,-  Monica Haugen 2120 3:18,3 33,5
22.08  Leangen 1  Kristoffer Bean (S) 502.468,-  Liv Pedersen 2140 2:49,8 19,3
22.08  Klosterskogen 1  O.M.X. Twenty (DK) 70.634,-  Lene Nilsen 2100 2:46,6 19,3
23.08  Forus 1  Super Rolly 615.998,-  Kristine Kvasnes 2040 2:47,6 22,2
25.08  Bergen 1  Schutora 344.000,-  Renate Aarlie 2100 3:13,5 32,1
25.08  Bergen 4  Kuven Erla 134.500,-  Victoria Steine 2100 3:19,6 35,0
25.08  Bergen 3  Kuven Besto 147.000,-  Mariann Borgen 2100 3:20,2 35,3
26.08  Jarlsberg 1  Malcyon Magic (US) 416.000,-  Elsie Hafkjsold 2100 2:46,3 19,2
26.08  Jarlsberg 4  Tvedt Oline 220.500,-  Catrine Winge 2120 3:14,8 31,9
26.08  Biri 1  K.N. Wind 188.500,-  Mette R. Nyløkken 2100 2:48,6 20,3
26.08  Biri 4  Yamina Limburgia (NL) 105.369,-  Liv Pedersen 2100 2:49,3 20,6
26.08  Biri 3  Icaria 87.500,-  Johanne U. Øveraasen 2100 2:50,4 21,1
26.08  Biri 5  Yelga Boko (S) 146.294,-  Hanne Borgli 2100 2:56,4 24,0g
26.08  Biri 6  Oppegards Pilen 534.650,-  Stine Gulbrandsen 2120 3:24,1 36,3g
28.08  Harstad 1 Joined Forces (S) 332.748,-  Stine Marlen Bendiksen 2040 2:47,0 21,9
31.08  Bjerke 1  Triple T. Trouble 25.000,-  Renee M. Sandersen 2140 2:57,1 22,8